PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. - ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Urządzenia wielofunkcyjne » Laserowe kolorowe A3 » Xerox Work Centre 7225V_S Wielofunkcyjna...

Xerox Work Centre 7225V_S Wielofunkcyjna drukarka kolorowa, A3: Kopiowanie, drukowanie, skanowanie, poczta e-mail

6 999 zł (netto: 5 690,24 zł)
Xerox
Dostępność: Dostępny


Xerox WorkCentre 7225V_S
to wielofunkcyjna drukarka kolorowa A3, połączenie najbardziej pożądanych w każdym biurze urządzeń – drukarki, kopiarki i skanera. Z uwagi na swoje niewielkie wymiary produkt idealnie nadaje się do każdego biura, z pewnością zaspokoi potrzeby niewielkich grup roboczych i klientów drukujących średnio 5 000 stron na miesiąc. W modelu zastosowano kontroler Xerox® ConnectKey™, dzięki któremu można usprawnić komunikację, proces oraz dzielenie się ważnymi informacjami. Xerox WorkCentre 7225V_S to drukarka, która upraszcza nawet złożone zadania, pozwala obniżyć koszty, a przy tym chroni dba o bezpieczeństwo danych Twojej firmy.

 

POLECAMY PROFESJONALNY LEASING

  XEROX POLSKA

Najważniejsze cechy

Wielofunkcyjna drukarka kolorowa, A3

  • ConnectKey zapewnia produktywność, bezpieczeństwo, kontrolę kosztów oraz rozwiązania mobilne
  • Kopiowanie, drukowanie, skanowanie, faksowanie (opcja), poczta e-mail
  • Funkcje opcjonalne     Faks z funkcją Walkup
  • Prędkość kopiowania/drukowania     Kolorowe: do 25 str./min
                                                                         Czerń: do 25 str./min    
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie     Do 60 000 stron miesięcznie    
  • Maksymalna rozdzielczość wydruku     2400 x 600 Jakość obrazu

 

Tylko stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Xerox zapewni  Ci najwyższą jakość wydruków oraz niezawodną pracę Twojego urządzenia.

 Najważniejsze cechy urządzenia Xerox WorkCentre 7225V_S to urządzenie wielofunkcyjne wyposażone standardowo w funkcje kopiowania, e-mail, drukowania i skanowania, opcjonalnie również w funkcję faksu Walkup. Drukuje w czerni i w kolorze z prędkością 25 stron na minutę, przeznaczone jest pracy z maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem 60 000 stron miesięcznie. Posiada dysk twardy 160 GB, procesor Dual-core 1.2 GHz oraz 2 GB pamięci systemowej. Drukuje z maksymalną rozdzielczością 2400 x 600 dpi. Wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego o pojemności 110 arkuszy. Model może być opcjonalnie wyposażony w opcje wykańczania takie, jak zintegrowany finiszer biurowy, finiszer biurowy LX i dodatkowy zszywacz. Drukowanie i bezprzewodowe (opcja)  i mobilne   Xerox WorkCentre 7225V_S jest urządzeniem, które łączy się bezprzewodowo, dzięki czemu  użytkownik ma możliwość umieszczenia go w najbardziej dogodnym miejscu, bez konie...
Czytaj całość »
Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.