Jesteś tutaj: xeromania.pl » Skanery » Skanery przenośne » Brother ADS-1600W Profesjonalny skaner, ...

Brother ADS-1600W Profesjonalny skaner, który pozwala na efektywne zarządzanie obiegiem dokumentów w biurach

1 203,86 zł (netto: 978,75 zł)
Brother
Produkt znajduje się także w kategoriach:
Skanery dokumentów
Dostępność: Dostępny

Urządzenie zostało stworzone z myślą o osobach, dla których liczy się nie tylko wydajność pracy, ale i wygodna obsługa urządzeń.

Najważniejsze cechy

  • Szczelinowy
  • Simplex i Duplex
  • 51 mm do 215,9 mm szerokości 70 do 863 mm długość
  • 3 lata gwarancji (po rejestracji na www.brother.pl)
  • Prędkość skanowania do 18 str./min (36 str./min w trybie dwustronnym)
  • Dotykowy wyświetlacz LCD 6.9cm
  • Pamięć standardowa 256MB
  • Skanowanie do: sieci, wiadomości e-mail oraz usług w chmurze (Facebook, Picasa, Flickr, Google Docs, Evernote, Dropbox, Box.net, SkyDrive)
  • Dołączone oprogramowanie Nuance PDF Converter Professional

- Wysoka prędkość dwustronnego skanowania – 18 str./min (36 ipm) - Wysoka rozdzielczość skanowania 600x600 dpi - Intuicyjny i prosty w obsłudze wyświetlacz LCD o przekątnej 6,8cm - Automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy - Pamięć 256MB - Wyposażony w specjalny slot umożliwiający skanowanie plastikowych kart - Automatyczne wyrównywanie stron - automatyczne wykrywanie i poprawianie źle ułożonych dokumentów - Wykrywanie pustych stron - wykrywanie i usuwanie pustych stron podczas skanowania - Możliwość połączenia z siecią bezprzewodową, pozwala na sprawną integrację z całą siecią urządzeń biurowych - Skanowanie dokumentów do następujących aplikacji w chmurze: Facebook, Picasa, Flickr, Google Docs, Evernote, Dropbox, Box.net, SkyDrive - Skanowanie dokumentów w wybranym wcześniej formacie – JPG, TIFF, OCR albo PDF, bezpośrednio do komputera, pamięci USB, FTP, SharePoint, obrazu lub jako załącznika wiadomości e-mail -...
Czytaj całość »
Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.