PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Drukarki etykiet » Brother PT-E550WSP Drukarka etykiet, de...

Brother PT-E550WSP Drukarka etykiet, dedykowana dla elektryków i elektroinstalatorów z WiFi.

548,50 zł (netto: 445,93 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny

Brother PT-E550WVP to profesjonalne urządzenie o klasie przemysłowej zaprojektowane po to, by wspomóc pracę instalatorów, elektryków, monterów sieci teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, systemów audio/wideo oraz bezpieczeństwa. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób można wydrukować popularne etykiety oszczędzając tym samym mnóstwo czasu. PT-E550WVP drukuje np. oznaczenia kabli, przewodów, gniazdek elektrycznych, przełączników oraz paneli krosowniczych Urządzenie obsługuje sieć bezprzewodową, do podłączenia komputera.  


W zestawie, w walizce 4 kasety z taśmami.

 


Najważniejsze cechy

 

  • Podświetlany wyświetlacz LCD
  • Zachowanie ostatniego zapisu
  • Prędkość wydruku do 30 mm./sek.
  • Ręczne ustawianie długości etykiet
  • Druk Pionowy
  • Powtarzanie drukowania
  • Szerokości taśm: 3.5/6/9/12/18/24 mm
  • Praca na bateriach lub z zasilaczem
  • 3 lata gwarancji (po rejestracji na www.brother.pl)

W zestawie: PT-E550WSP 4 taśmy:

 

TZe-FX231 - 12mm, czarny nadruk na białym tle
TZe-241 - 18mm, czarny nadruk na białym tle
TZe-251 - 24mm, czarny nadruk na białym tle
TZe-651 - 24mm, czarny nadruk na żółtym tle

 

Model P-touch E550WVP wyróżnia imponująca prędkość druku - aż do 30 mm/s. Stosując go można generować etykiety o szerokości od 6 do 24 mm. Urządzenie wyposażono w mocną obudowę oraz wygodną automatyczną gilotynę, która pozwala w prosty sposób ustawić wybraną długość etykiety. Wybierając  P-touch E550WVP uzyskasz możliwość projektowania spersonalizowanych etykiet – model pozwala na dodawanie logotypów oraz symboli przemysłowych. To jednak nie wszystko. Razem z  P-touch E550WVP będziesz mogła/mógł pobierać i przechowywać etykiety i bazy danych. Oznacza to, że nie trzeba będzie wielokrotnie tworzyć tych samych oznaczeń przed zleceniem wydruku. P-touch E550WVP potrafi bezprzewodowo łączyć się z tabletami i smartfonami. Ponadto został wzbogacony o aplikacje Brother iPrint & Label oraz Mobile Cable Label Tool, które pozwalają na wybór szablonu etykiety oraz dodawanie obrazów za pomocą urządzeń mobilnych. Kolejna ...
Czytaj całość »

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Brother HSE211 Rurka termokurczliwa o szerokości 5.8mm
Cena: 74 zł
Brother HSE251 Rurka termokurczliwa o szerokości 23,6mm
Cena: 103 zł
BROTHER TZ-251/TZE-251  24mm taśma laminowana, czarny nadruk/białe tło
Cena: 73,80 zł
Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.