SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Laserowe czarno białe A4 » Brother HL-L6400DW - Laserowa drukarka mo...

Brother HL-L6400DW - Laserowa drukarka mono A4

2 449 zł (netto: 1 991,06 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny


HL-L6400DW - Laserowa drukarka mono A4, przeznaczona dla wymagających odbiorców, potrzebujących szybkich i tanich wydruków.

Najważniejsze cechy

  • Prędkość druku do 50 str./min.
  • Rozdizelczość: 1200 x 1200 dpi
  • Podajnik papieru o pojemności 520 arkuszy
  • Wbudowane interfejsy: USB, sieci bezprzewodowej, sieci przewodowej
  • Obsługiwane tonery o wydajności do 20.000 stron przy 5% zadrukowaniu
  • Odbiornik z możliwością sortowania (opcjonalnie)
  • Wyświetlacz: kolorowy ekran dotykowy 4.5 cm
  • Pamięć: 512MB
  • Procesor: Cortex-A9 800MHz
  • Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją po rejestracji na www.brother.pl>>>>>

W zestawie toner o wydajności do 12.000 stron przy 5% zadrukowaniu

Drukarka jest wyposażona w wysokiej jakości moduł drukujący. HL-L6400DW drukuje do 50 stron na minutę. Urządzenie posiada także moduł automatycznego drukowania dwustronnego. Urządzenie obsługuje wysokowydajne tonery, umożliwiające zachowanie niskich kosztów druku. Model Brother HL-L6400DW oferowany jest w zestawie z tonerem na 12 tysięcy stron i obsługuje tonery o wydajności do 20 tysięcy stron. Urządzenie wyposażone jest  w podajniki dokumentów o pojemności 520 arkuszy i odbiorniki mieszczące 250 arkuszy. Drukarka oferuje szerokie możliwości rozbudowy o opcjonalne moduły: można w nich zainstalować 3 dolne podajniki papieru o pojemności 250 arkuszy każdy, 2 podajniki na 520 stron każdy, 4-tacowy podajnik wieżowy, w którym każda z tac mieści 520 stron oraz 4-tacowy odbiornik papieru. Sterowanie pracą urządzenia odbywa się za pomocą intuicyjnych ekranów dotykowych o średnicy 4,5 cm. Drukarka Brother HL-L6400DW działa w sieciach bezprzewodowyc...
Czytaj całość »

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.