PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. - ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Urządzenia wielofunkcyjne » Atramentowe kolorowe A3 » Brother MFC-J3530DW - Wielofunkcyjne, kol...

Brother MFC-J3530DW - Wielofunkcyjne, kolorowe urządzenie atramentowe A3

1 349 zł (netto: 1 096,75 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny

MFC-J3530DW to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne: drukarka, kopiarka, skaner, faks z serii Brother InkBenefit Professional, które oferuje szybki, ekonomiczny i wysokojakościowy druk. Model został wyposażony w  szereg funkcjonalności, które usprawniają tworzenie i zarządzanie dokumentami.

 


Najważniejsze cechy

 • Wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 6.8 cm
 • Pojemność pamięci - 128 MB
 • Podawanie papieru
  50 arkuszy poprzez ADF (kopie sortowane do 30 arkuszy)
  1 podajnik x 250 arkuszy, 1 arkusz - podajnik tylny
 • Prędkość druku 22 mono / 20 kolor obrazów/min
 • Druk bezpośrednio do JPEG z pamięci USB
 • Drukowanie do A3
 • Kopiowanie, skanowanie A3
 • Skan do USB, E-mail, OCR, zdjęcia i pliku, usług chmurowych
 • Mobilność i łączność: Hi-Speed USB 2.0, Wbudowany Ethernet 10Base-T/100Base-TX, Wireless IEEE 802.11b/g/n (tryb Infrastructure), Wi-Fi Direct™, Łączność z rozwiązaniami chmurowymi, Aplikacja Brother iPrint&Scan/ AirPrint / wtyczka Brother PrintService / Mopria Google Cloud 2.0.
Urządzenie MFC-J3530DW obsługuje wysokowydajne tusze, pozwalające na wydruk do 3000 stron w czerni oraz do 1500 stron w kolorze. Oferuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania w formacie A3. Model jest  wyposażony w szybki faks o prędkości 33600 bps.Urządzenie  MFC-J3530DW charakteryzuje się wysoką wydajnością, co sprawia, że znajdzie zastosowanie w wymagających środowiskach biurowych, w których produkuje się duże ilości dokumentów. Model drukuje z prędkością 22(1) stron na minutę  w czerni oraz 20(1) stron na minutę w kolorze, przy czym wydruk pierwszej strony zajmuje mu ok. 6 sekund. MFC-J3530DW oferuje druk dwustronny i jest wyposażony w tacę podającą na 250 arkuszy oraz w jednostronny automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy.Model oferuje łatwą i intuicyjną obsługę. Został wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,8 cm. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych IEEE 802.11 b/g/n i wykorz...
Czytaj całość »
Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.