Ze względu na awarię linii telefonicznych prosimy o kontakt telefoniczny: 502 310 312
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Laserowe czarno białe A4 » Brother HL1222WE - Drukarka laserowa mon...

Brother HL1222WE - Drukarka laserowa mono A4

Brother HL1222WE - Drukarka laserowa mono A4
Brother HL1222WE - Drukarka laserowa mono A4
Brother HL1222WE - Drukarka laserowa mono A4
Promocja
360 zł (netto: 292,68 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny

Mała monochromatyczna drukarka laserowa z WiFi. Model ten obsługuje wydajne tonery TN1090 o wydajności do 1500 wydruków przy 5% zadrukowaniu.

 


Najważniejsze cechy

 

 • Oryginalny Toner o wydajności do 1500 wydruków 
  w promocyjnej cenie 90 zł. brutto
   
 • Prędkość druku: do 20 str./min.
 • Wbudowany interfejs USB oraz WiFi
 • Toner startowy o wydajności 1.500 stron
 • Pierwsza strona w mniej niż 10 sekund
 • Kartridż z tonerem i jednostka bębna jako oddzielne elementy.
 • 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) >>>


Urządzenia laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną drukującą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund. Zarówno toner startowy jak i standardowy umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron.HL-1222WE to drukarka, która wyróżnia się niskimi kosztami druku. Model obsługuje wydajne tonery Brother, które dostępne są w przystępnej cenie. Charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, wygodną obsługą, eleganckim designem i wbudowaną siecią bezprzewodową.Urządzenia laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną drukującą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.Zarówno toner startowy jak i standardowy umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Urz...
Czytaj całość »

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.