SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Eksploatacja » Laserowe czarno białe A4 » Lexmark 51B2X00 - Oryginalna zwrotna kas...

Lexmark 51B2X00 - Oryginalna zwrotna kaseta z tonerem do 20 000 wydruków

Lexmark 51B2X00 -  Oryginalna zwrotna kaseta z tonerem do 20 000 wydruków
1 336,08 zł (netto: 1 086,24 zł)
Lexmark - eksploatacja
Dostępność: » Zapytaj o dostępność - Zapytaj o dostępność

Oryginalna zwrotna kaseta z tonerem do 20 000 wydruków przy 5% zadrukowaniu.

Przeznaczony do urządzeń Lexmark:

MS517, MS617
MX517, MX617

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Lexmark zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie współdziałać z urządzeniami Lexmark, gwarantując znakomitą jakość wydruku od pierwszej do ostatniej strony.

Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Wyjątkowy zrównoważony rozwój. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania.

Zwrotne kasety Lexmark:

Wkłady drukujące objęte Programem zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych firmy Lexmark to opatentowane wkłady drukujące sprzedawane ze zniżką w zamian za zgodę klienta na wymagania licencyjne dotyczące użycia wkładów tylko raz i zwrócenia ich do Lexmarka w celu ponownego przygotowania do sprzedaży lub recyklingu. Zgodnie z licencją, te opatentowane wkłady drukujące są przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użycia i przestaną działać po dostarczeniu określonej ilości atramentu i/lub tonera. W momencie wymaganej wymiany wkładu może w nim pozostawać pewna ilość atramentu i/lub tonera. 

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.