PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. - ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Eksploatacja » Laserowe kolorowe A4 » Brother BU-223CL Pas transmisyjny do 50 0...

Brother BU-223CL Pas transmisyjny do 50 000 stron

Brother BU-223CL Pas transmisyjny do 50 000 stron
Brother Eksploatacja
Dostępność: Zapowiedź produktu

BU-223CL oryginalny pas transmisyjny kompatybilny z serią urządzeń laserowych Brother.
Zaprojektowany z myślą o utrzymaniu najlepszej pracy urządzenia.

 

Kompatybilny z urządzeniami Brother:

HL-L3210CW; HL-L3270CDW
DCP-L3510CDW; DCP-L3550CDW
MFC-L3730CDN; MFC-L3770CDW


Oryginalny pas transmisyjny BU-223CL to niezbędny materiał eksploatacyjny, który pomaga podtrzymać żywotność urządzenie oraz sprawia, że dostarcza ono najwyższej jakości dokumenty za każdym razem.

Pas BU-223CL zapewnia właściwe przesyłanie tonera w urządzeniu laserowym, dzięki czemu teksty oraz obrazy są wiernie odwzorowane w wydrukowanym dokumencie. Szybki i łatwy w instalacji, odgrywa kluczową rolę w dostarczeniu profesjonalnych rezultatów, których oczekujesz od firmy Brother.

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.