PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. - ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Skanery » Skanery dokumentów » Brother ADS-2400N | Sieciowy skaner biurkowy

Brother ADS-2400N | Sieciowy skaner biurkowy

1 519 zł (netto: 1 234,96 zł)
Brother
Dostępność: » Zapytaj o dostępność - Zapytaj o dostępność

 

ADS-2400N - profesjonalny, dwustronny skaner dla firm i instytucji, które archiwizują dużą ilość danych. Przystosowany do obsługi wielu typów i rozmiarów nośników. Charakteryzuje się wysoką prędkością pracy z prędkością do 40 stron (80 obrazów) na minutę, zarówno w kolorze, jak i mono.

Najważniejsze cechy

 

  • Szybkie skanowanie dwustronne (40 arkuszy na minutę/80 obrazów na minutę - po aktualizacji oprogramowania)

  • Wbudowany interfejs Gigabit Ethernet oraz Hi-Speed USB 2.0

  • Sterowniki TWAIN, ISIS, WIA, ICA i SANE

  • Zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu

  • Dołączone oprogramowanie: ABBYY FineReader Sprint, ABBYY PDF Transformer+ oraz Nuance PaperPort

 Skaner ADS-2400N oferuje funkcję ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch lub więcej stron jednocześnie, a zaawansowany system rolek do precyzyjnego prowadzenia arkusza uniemożliwia zacięcie się podawanego papieru.  Urządzenie zostało wyposażone w automatyczny podajnik papieru o pojemności 50 stron i oferuje interfejs USB 2.0. Skaner potrafi przetwarzać szeroką gamę materiałów o różnej grubości, w tym także plastikowe karty. Funkcje i specyfikacjeOgólneTyp użyciaPulpitCzujnik podawania wielu arkuszyTakRAM256 MBPołączenieInterfejs USBHi-Speed 2.0Interfejs sieci przewodowejTakWymiary i ciężarZ opakowaniem kartonowym382 x 254 x 330 (szer. x gł. x wys.)Z opakowaniem kartonowym6.2 kgBez kartonu306 x 258 x 250 (szer. x gł. x wys.)Waga4.45 kgZużycie energiiPraca27 WTryb gotowości2.5 WWyłączone0.12 WTryb uśpienia1.3 WMoc dźwięku64.3 dBCiśnienie akustyczne51 dBAŚrodowiskoWarunki pracy: wilgotność20 - 80%Warunki pracy: temperatura5 - 35°CŚrodo...
Czytaj całość »

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Brother PRKA2001 | Rolka pobierająca, rolka zwrotna
Cena: 260 zł

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.