SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Drukarki etykiet » Brother TD-2120N | Drukarki etykiet o duż...

Brother TD-2120N | Drukarki etykiet o dużej wydajności

1 830,42 zł (netto: 1 488,15 zł)
Brother
Dostępność: » Zapytaj o dostępność - Zapytaj o dostępność

 

TD-2120 - nabiurkowa drukarka etykiet

 

 

 

Drukarka o dużej wydajności

Najważniejsze cechy

  • Nabiurkowa
  • Rozdzielczość druku 203 dpi
  • Wysokość druku do 56 mm
  • Interfejs LAN, USB oraz RS-232, Wi-Fi (opcja), Bluetooth (opcja)

Modele TD-2000 są standardowo dostarczane z zasilaczem, kablem USB oraz zaawansowanym oprogramowaniem do tworzenia i zarządzania etykietami.

Do modeli TD2120N i TD2130N oferowane są liczne akcesoria dodatkowe, pozwalające zaspokoić praktycznie dowolne wymagania każdego użytkownika. Takie możliwości personalizacji pozwalają wybrać tylko potrzebne opcje i ograniczyć koszty do minimum.

TD-2120N to urządzenie, które stanowi unikatowe połączenie wydajności i funkcjonalności drukarek stacjonarnych z wygodą urządzeń mobilnych.Model TD-2120N został stworzony z myślą o użytkownikach z sektorów takich jak handel detaliczny oraz opieka medyczna. Dzięki małym gabarytom oraz wbudowanej baterii (opcjonalna), TD-2120N stanowi idealne rozwiązanie dla placówek, w których urządzenie do znakowania musi być często przenoszone z miejsca na miejsce. Łatwość i wygoda takiego rozwiązania poprawia komfort i efektywność pracy personelu, który urządzenie drukujące może zabierać ze sobą.TD-2120N zostało wyposażone w łącza USB. Model posiada dodatkowo wejście Ethernet oraz możliwość dodania panelu dotykowego, a także łączności Bluetooth i Wi-Fi. Pomimo niewielkich rozmiarów TD-2120N drukuje w rozdzielczości 203 dpi, oferując przy tym prędkość druku wynoszącą 150 mm/s. Maksymalna długość zadrukowanej etykiety może wynosić jeden metr, a szerokość: 56...
Czytaj całość »

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.