Jesteś tutaj: xeromania.pl » Brother » Drukarki » Drukarki etykiet

Produkty producenta Brother

Sortuj wg:
Cena od:
   do:
Pokaż na stronie: 10 | 30 | 50

Brother PTD-210 - Drukarka etykiet nabiurkowa

Brother PTD-210 - Drukarka etykiet nabiurkowa

PT-D210VP  nabiurkowa drukarka etykiet charakteryzująca się wygodną i prostą obsługą. Wyposażona w pełną klawiaturę QWERTY i w 5 wygodnych klawiszy funkcyjnych. Urządzenie oferuje także system obsługi polskich znaków. Klawiatura ma niski profil, co ułatwia wpisywanie danych, a klawisze funkcyjne pozwalają na szybkie tworzenie i drukowanie etykiet.

140 zł (netto: 113,82 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother PTD-400 - Nabiurkowa drukarka etykiet

PTD400

PT-D400 nabiurkowa drukarka etykiet przeznaczona dla użytkowników domowych oraz pracowników biur. Urządzenie pozwala drukować trwałe i czytelne etykiety, które mogą być umieszczane na dokumentach, segregatorach, teczkach, płytach CD/DVD, kablach i wtyczkach, identyfikatorach, jak również na meblach. Model został wyposażony w pełną poziomą klawiaturę QWERTY typu PC, graficzny wyświetlacz LCD umożliwiający podgląd projektowanej etykiety, oraz 5 klawiszy funkcyjnych, które ułatwiają intuicyjną obsługę.

158 zł (netto: 128,46 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother PTD-210VP - Drukarka etykiet nabiurkowa w walizce

PTD210VP

PT-D210VP  nabiurkowa drukarka etykiet charakteryzująca się wygodną i prostą obsługą. Wyposażona w pełną klawiaturę QWERTY i w 5 wygodnych klawiszy funkcyjnych. Urządzenie oferuje także system obsługi polskich znaków. Klawiatura ma niski profil, co ułatwia wpisywanie danych, a klawisze funkcyjne pozwalają na szybkie tworzenie i drukowanie etykiet. W zestawie z drukarką znajdują się zasilacz sieciowy oraz walizka.

186 zł (netto: 151,22 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

PT-E110VP - Drukarka etykiet

PTE110

 

PT-E110VP to przenośna (w walizce) profesjonalna drukarka etykiet, bardzo przydatna dla elektryków i instalatorów.
Charakteryzuje się szybką pracą i wygodną w eksploatacji konstrukcją, oferując możliwość łatwej edycji treści drukowanych na etykietach.

215 zł (netto: 174,80 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother QL-700 Drukarka etykiet

Brother QL-700 Drukarka etykiet

Brother QL-700 – szybka i elegancka drukarka etykiet posiada wbudowane oprogramowanie do projektowania etykiet. Po podłączeniu drukarki do komputera (za pomocą kabla USB) kliknij w wyskakujące okienko i uruchom oprogramowanie.
P-touch Editor Lite umożliwia tworzenie szerokiej gamy etykiet. Jest łatwy i prosty w użyciu, wystarczy podłączyć kabel USB, postępować zgodnie z instrukcją z wyskakującego okienka, zaprojektować etykietę i wydrukować ją. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, ani sterowników. Dlatego też firmowe komputery z rygorystycznymi ograniczeniami w zakresie instalacji oprogramowania, mogą bez problemu korzystać z tego programu.

270 zł (netto: 219,51 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother PT-E300VP nowa, lekka i poręczna drukarka etykiet, dedykowana dla elektryków i elektroin...

Brother  PT-E300VP nowa, lekka i poręczna drukarka etykiet, dedykowana dla elektryków i elektroinstalatorów

PT-E300VP to wytrzymałe i kompaktowe urządzenie, które znajduje  zastosowanie w pracy elektryków i elektroinstalatorów. Dzięki niemu najpopularniejsze typy etykiet mogą zostać wydrukowane w niezwykle szybki i łatwy sposób.

309 zł (netto: 251,22 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother PTD-450VP - Drukarka etykiet

Brother PTD-450VP -  Drukarka etykiet

PT-D450VP profesjonalna drukarka etykietująca PC z dużym wyświetlaczem graficznym i łatwymi w użyciu funkcjami znakowania

 

+ bonus: USB 4GB w prezencie

370 zł (netto: 300,81 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother PTD-600VP - Drukarka etykiet

Brother PTD-600VP -  Drukarka etykiet

PT-D600VP to eleganckie urządzenie, przeznaczone do użytku w biurach i środowiskach domowych, jest wyposażone w duży kolorowy ekran, szeroką klawiaturę typu PC oraz automatyczną gilotynę etykiet.

390 zł (netto: 317,07 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »

Brother PT-H500 Profesjonalna, ręczna drukarka etykiet

Brother PT-H500  Profesjonalna, ręczna drukarka etykiet

PT-H500 doskonała drukarka etykiet do pracy w pracy w biurach, urzędach, sklepach czy szkołach

Brother P-touch H500 to profesjonalna, przenośna drukarka etykiet, która znajdzie szerokie zastosowanie w środowiskach biurowych, jak również w każdym gospodarstwie domowym. Model, wyposażony w wbudowaną klawiaturę, podświetlany wyświetlacz oraz automatyczną gilotynę, pozwala w szybki i łatwy sposób drukować trwałe etykiety służące do oznaczania zasobów biurowych oraz elementów wyposażenia domu. Oferuje łatwą integrację z komputerami opartymi na systemach operacyjnych Windows lub Mac.

411,99 zł (netto: 334,95 zł)
Dostępność: chwilowo brak więcej »

Brother QL-800 | Drukarka etykiet podłączana przez USB

Brother QL-800 |  Drukarka etykiet podłączana przez USB

QL-800 to profesjonalna termiczna drukarka etykiet, która drukuje w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym, co umożliwia podkreślanie szczególnie ważnych informacji na produkowanych etykietach (druk dwukolorowy jest dostępny przy zastosowaniu specjalnej taśmy). Model może drukować oznaczenia takie jak tekst, znaki, ramki i kody kreskowe. Nowa drukarka Brother pozwala na znakowanie materiałów biurowych: dokumentów, segregatorów, teczek, płyt CD/DVD, kabli i wtyczek, identyfikatorów i mebli.

433,39 zł (netto: 352,35 zł)
Dostępność: Dostępny więcej »
1 | 2