Jesteś tutaj: xeromania.pl » Skanery » Skanery dokumentów » Brother ADS-2100E - Skaner stacjonarny

Brother ADS-2100E - Skaner stacjonarny

1 605,15 zł (netto: 1 305 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny

ADS-2100e to zaawansowany skaner stacjonarny charakteryzujący się wysoką prędkością pracy – pozwala na skanowanie do 24 stron na minutę (48 obrazów na minutę). Model, zoptymalizowany pod kątem wygody użytkowania, oferuje obsługę automatycznego trybu dwustronnego. Został wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy, który ułatwia pracę z dokumentami, ich przesyłanie oraz archiwizację. 

Urządzenie umożliwia pracę w oparciu o oprogramowanie Kofax 5.1 VRS Elite. Za pomocą tego rozwiązania użytkownik zyskuje możliwość optymalizacji dokładności procesów rozpoznawania tekstu (OCR) i zarządzania treścią skanów. Korzystanie ze skanera kompatybilnego z oprogramowaniem przyczynia się również do skrócenia czasu potrzebnego na przygotowywania dokumentów do skanowania oraz poprawy jakości zeskanowanych plików.

Najważniejsze cechy

  • Wysoka prędkość 2-stronnego skanowania do 24 stron na minutę (48 obrazów na minutę)
  • Wysoka rozdzielczość skanowania do 1200 x 1200 dpi
  • Efektywniejsze zarządzanie dokumentami dzięki skanowaniu do przeszukiwanych plików PDF
  • Skanowanie bezpośrednio do nośnika USB, e-mail, OCR, czy też pliku.
  • Automatyczne wyrównywanie stron - automatyczne wykrywanie i poprawianie źle ułożonych dokumentów.
  • Wykrywanie pustych stron - wykrywanie i usuwanie pustych stron podczas skanowania
  • Czujnik pobierania wielu arkuszy - zapobiec skanowaniu więcej niż jednego dokumentu w tym samym czasie
Optymalizacja pracy dzięki: Wysokiej prędkości, dwustronnego skanowania do 24 str./min (48 ipm)Automatycznemu podajnikowi papieru na 50 arkuszy – pozwala na wielostronicowe skanowanieWysokiej rozdzielczości skanowania 1200 dpiTworzeniu przeszukiwalnych plików PDF dla lepszego zarządzania obiegiem dokumentówSkanowaniu bezpośrednio do USBProfesjonalnemu oprogramowaniu do skanowaniaProfesjonalny pakiet oprogramowania w zestawie Nuance® PDF Converter Professional 7 (Windows®) – Pozwala użytkownikom na tworzenie, konwertowanie, montaż i dzielenie przeszukiwalnych plików PDF ze współpracownikami i klientami.Nuance®  PaperPort 12 SE (Windows®) – Łączy szybkie  i łatwe skanowanie z tworzeniem plików PDF. Dzięki temu programowi możesz w prosty sposób zarządzać  dokumentami, podglądać, edytować i udostępniać pliki PDF.New Soft® PageManager® version 9 (Mac) – Umożliwia użytk...
Czytaj całość »

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.