PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. - ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Drukarki etykiet » Brother VC-500W | Drukarka etykiet. Druku...

Brother VC-500W | Drukarka etykiet. Drukuje w kolorze

734,19 zł (netto: 596,90 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny na zamówienie 3-14 dni

Najważniejsze cechy

  • Drukuje etykiety o szerokości od 9mm do 50mm
  • Wykorzystuje technologię ZINK® Zero-Ink® do wydruku kolorowych etykiet bez tuszu!
  • Kompatybilna z komputerami typu PC lub Mac (przy pomocy USB) lub ze smartfonami/tabletami korzystając z Wi-Fi
  • Kompaktowe urządzenie, które mieści się na każdym biurku
  • Zintegrowany obcinak umożliwia tworzenie etykiet dowolnej długości

Pierwsza kompaktowa nabiurkowa kolorowa drukarka etykiet firmy Brother jest naprawdę rewolucyjnym produktem na rynku urządzeń biurowych. Po raz pierwszy masz możliwość wydruku etykiet w dowolnej kombinacji kolorystycznej, idealnej do oznaczania akt osobowych, dokumentów czy archiwizowania.

Drukuj kolorowe etykiety i obrazy w fotograficznej jakości np. logo firmy czy zdjęcia pracowników na kartach wejściowych do biura.

Wyposażona w interfejsy: bezprzewodowy i USB, drukarka VC-500W umożliwia łączność z komputerami typu PC lub Mac z wykorzystaniem darmowego oprogramowania do projektowania etykiet - P-touch Editor lub urządzeniami Apple czy opartymi o system Android, przy użyciu aplikacji Brother Color Label Editor.

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.