PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Urządzenia wielofunkcyjne » Laserowe czarno białe A4 » Brother MFC-L6900DW - Urządzenie wielofun...

Brother MFC-L6900DW - Urządzenie wielofunkcyjne mono A4

Brother MFC-L6900DW - Urządzenie wielofunkcyjne mono A4
Brother MFC-L6900DW - Urządzenie wielofunkcyjne mono A4
Brother MFC-L6900DW - Urządzenie wielofunkcyjne mono A4

5 479 zł (netto:4 454,47 zł)
Brother
Produkt znajduje się także w kategoriach:
WSPIERAMY Brother W WALCE Z COVID-19
Dostępność: Dostępny

Wielofunkcyjne monochromatyczne urządzenie laserowe A4 z WiFi

 

Kupując u nas masz zapewnioną rozszerzoną  gwarancję:

 4 lata gwarancji Brother Polska*

 


Najważniejsze cechy

 

  • Druk, kopia, skan, faks
  • Prędkość druku: 50 str./min
  • Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0, LAN oraz WiFi
  • Wyświetlacz LCD o przekątnej 12,3 cm
  • Toner o wydajności do 20.000 stron

11 grudnia 2018 roku, podczas uroczystej Gali, nagrodzono najlepsze rozwiązania do codziennej pracy informatyków i menadżerów IT.

Nagroda przyznana przez czytelników miesięcznika “IT Professional” w kategorii  Sprzęt – drukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne.

MFC-L6900DW to urządzenie, które charakteryzuje się wysoką prędkością działania i wydajnością, umożliwiając produkowanie i przetwarzanie dokumentów przy zachowaniu niskich kosztów. Model oferuje funkcję drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania.  Urządzenie skierowane jest do grup roboczych funkcjonujących w środowiskach, w których tworzy się i przetwarza duże ilości dokumentów. Urządzenie charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą 50 stron na minutę. Umożliwia również szybkie archiwizowanie dokumentów: skanuje z prędkością do 50 stron na minutę (do 100 obrazów na minutę w trybie duplex) i wyposażone jest w automatyczne podajniki dokumentów na 80 arkuszy. Wyróżnia się przy tym łatwą obsługą, która odbywa się za pomocą dużych ekranów dotykowych o średnicy 12,3 cm. Model działa w sieciach bezprzewodowych i przewodowych – jest wyposażony w interfejsy USB, WiFi oraz gigabajtow...
Czytaj całość »

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.