SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Drukarki etykiet » PT-E110VP - Drukarka etykiet

PT-E110VP - Drukarka etykiet

Brother
Produkt znajduje się także w kategoriach:
Brother promocja drukarek etykiet - zwrot do 200 zł.
Dostępność: » Zapytaj o dostępność - brak w magazynie

 

PT-E110VP to przenośna (w walizce) profesjonalna drukarka etykiet, bardzo przydatna dla elektryków i instalatorów.
Charakteryzuje się szybką pracą i wygodną w eksploatacji konstrukcją, oferując możliwość łatwej edycji treści drukowanych na etykietach.

 

 


Najważniejsze cechy

 

  • Tworzy trwałe etykiety o szerokości do 12 mm
  • Funkcje dedykowane do wspólnego znakowania
  • Wbudowana krajalnica zapewnia dokładne oznakowanie
  • Zawiera: zasilacz sieciowy, taśmę 9mm czarny nadruk\białe tło (8m) i wygodną walizkę
 PT-E110VP oferuje szereg funkcji, dzięki którym drukowanie czytelnych etykiet jest proste i wygodne przy oznaczaniu kabli czy powierzchni płaskich. Model może drukować standardowe etykiety, jak również flagi i owijki. Specjalna klawiatura QWERTY z dużym graficznym wyświetlaczem LCD oraz wyróżnionymi 5 klawiszami skrótowymi pozwala na obsługę urządzenia w szybki i intuicyjny sposób. Pozwala m.in. na wygodną zmianę wielkości i kroju czcionki oraz szerokości tekstu. Urządzenie oferuje obsługę języka polskiego.Model PT-E110VP charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą aż 20 mm na sekundę. Dostępna funkcja drukowania sekwencyjnego pozwala otrzymać do 9 etykiet, a wbudowana ręczna gilotyna umożliwia szybkie odcinanie wydrukowanych etykiet. Model drukuje do 2 linijek tekstu i oferuje 200 symboli, w tym oznaczenia elektryczne, teleinformatyczne, audio-wizualne i bezpieczeństwa. Umożliwia szybkie przywołanie 7 ostatnio wykorzystanych s...
Czytaj całość »

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.