PRZEPRASZAMY, SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Drukarki » Laserowe czarno białe A4 » HL-L2372DN| Drukarka laserowa mono A4

HL-L2372DN| Drukarka laserowa mono A4

798 zł (netto: 648,78 zł)
Brother
Dostępność: Dostępny

Kompaktowa, cicha drukarka HL-L2372DN  doskonała do małych biur i zastosowań domowych. To bardzo uniwersalne i trwałe urządzenie, doskonale nadaje się do ustawienia na biurku.

Najważniejsze cechy

 

 • Prędkość druku do 30 stron na minutę przy mniej niż 50dB
 • Automatyczny druk dwustronny
 • Podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy
 • Wbudowany interfejs sieci przewodowej
 • Prosta w użyciu i łatwa w konfiguracji
 • W zestawie toner o wydajności do 700 stron przy 5% zadrukowaniu

  Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie HL-L2372DN było oszczędne. Instalując nasze wkłady z tonerem o zwiększonej wydajności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku.Drukarka HL-L2372DN została stworzona z myślą o niezawodności i zaprojektowana tak, aby można ją było ustawić i przygotować do pracy w zaledwie kilka minut. Ten sieciowy model drukuje z prędkością do 34 stron na minutę. Z dużym podajnikiem papieru o pojemności do 250 arkuszy i funkcją automatycznego druku dwustronnego masz pewność, że na swoje dokumenty nigdy nie będziesz już długo czekać.Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezy...
  Czytaj całość »

  Materiały eksploatacyjne i akcesoria

  BLACK POINT LBPBTN2421 | ZAMIENNIK DLA BROTHER TN-2421
  Cena: 175 zł
  Brother TN-2411 - Oryginalny toner do 1200 wydruków
  Cena: 185 zł
  Brother TN-2421 - Oryginalny toner do 3000 wydruków
  Cena: 315 zł
  Brother DR-2401 - Oryginalny bęben do 12 000 zadań
  Cena: 317 zł

  Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

  Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.