SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ON-LINE.
Jesteś tutaj: xeromania.pl » Komputery » Zasilanie » UPS-y » Ever UPS Eco 1200 CDS Sinus

Ever UPS Eco 1200 CDS Sinus

Ever
Dostępność: » Zapytaj o dostępność - niedostępny

Seria zasilaczy UPS EVER ECO i ECO Pro CDS wykorzystywana jest w domach i biurach - przeznaczona jest do zabezpieczania komputerów PC o wyższych wymaganiach mocowych w stosunku do serii DUO/DUO Pro. Seria ECO Pro została dodatkowo wyposażona w interfejs komunikacyjny USB. UPS ECO CDS Pro dostępny jest także w wersji do zabudowy w szafach 19" - EVER ECO Pro CDS Rack.

Najważniejsze cechy

  • System DPC - Digital Power Control
  • System CDS - Clear Digital Sinus
  • System CBC - Cool Battery Charging
  • Zimny start - możliwość uruchomienia urządzenia bez podłączonej sieci zasilającej
  • Obsługa serwisowa w systemie Door-to-Door
  • Filtr telekomunikacyjny
  • System filtrów sieciowych
  • Ergonomiczny wyłącznik
  • 3 lata gwarancji
Produkty serii ECO CDS i ECO Pro CDS posiadają system "Clear Digital Sinus", który jest sprzętowym systemem cyfrowym umożliwiającym generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia wyjściowego o czystym, sinusoidalnym kształcie sygnału oraz funkcję "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza do pracy bateryjnej bez podłączonej sieci. Dodatkowo zasilacze tej serii wyposażono w inteligentny układ ładowania baterii Cool Battery Charging, który w istotny sposób przyczynia się do przedłużenia żywotność baterii.Seria ECO Pro CDS została dodatkowo wyposażona w interfejs komunikacyjny, który wraz z dołączonym oprogramowaniem PowerSoft umożliwia zarządzanie pracą zasilacza. Zasilacze ECO CDS / ECO Pro CDS posiadają gniazdo zabezpieczające modem lub inne urządzenia telekomunikacyjne przed przepięciami w linii telefonicznej. Cechami wyróżniającymi zasilacze serii są: ergonomiczny układ wyłącznika i ciekawe wzornictwo.Zastosowanie: Seria zasilac...
Czytaj całość »

Ostatnio przeglądane przez Ciebie produkty:

Niniejsza oferta oraz publikowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, zawarte dane mają charakter tylko informacyjny, bez żadnej odpowiedzialności. TELMAR zastrzega sobie możliwość zmian bez uprzedniego powiadomienia. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszą infolinią.